Категорија: информации

Платноходка ⛵

Платноходка ⛵

Јонските острови се популарни меѓу едрење ентузијасти за својата убавина и за квалитетот на ветровите: идеални услови за специјалисти, идеална опција за оние кои почнуваат: помеѓу чистото море, Монти, замоци и античките села. Сите со делфини и дека крило додека пребарувате.. Трошоци денес се…

Прочитај повеќе Прочитај повеќе

Хотели на Крф

Хотели на Крф

На offeta на хотели на Крф е многу различни. За најдобар луксузни хотели посетите нашата страница луксузни хотели. Од condiderare студиа или вили, ако сакате да се готви. На сајтот подолу ќе ви помогне во вашиот избор. Ако сакате вашиот престој во градот изберете град Крф. За плажите, видете ја нашата страница за плажи на Booking.com…

Прочитај повеќе Прочитај повеќе

вили

вили

За оние кои сакаат да се релаксираат во вкупно удобност. Исто така достапен со базен. Голем број вили нудат чистење менување на листови итн. Ќе имаат можност’ да се користи во кујната кој доаѓа опремен со прибор за готвење. Некои од нив имаат скара, идеален за летни скари. Со вашето семејство, пријатели и сакани може да поминат празниците како…

Прочитај повеќе Прочитај повеќе

Луксузни хотели

Луксузни хотели

Вкупно удобност. најдобрите локации. најдобра услуга. Тука е најдобар 8 Хотели Крф има да понуди. Прашајте за ВИП услуги на Крф. Предупредување Секогаш проверувајте на локацијата на хотелот на сајтот

Студија на Крф

Студија на Крф

Студијата на Крф како и во остатокот од Грција се најпопуларниот облик на сместување за летните одмори. Тие можат да бидат едноставни и евтини или добро завршена и со сите удобности. Тие нудат кујна овозможувајќи ви да се подготви свој оброци. Некои студиа се наоѓа во резиденцијата (туристички село) со услуги, како што се…

Прочитај повеќе Прочитај повеќе

На најдобрите плажи на Крф

На најдобрите плажи на Крф

Најдобрите плажи на Крф се; плажа Agios Gordios Kontogialos Myrtiotissa Glyfada Barbati Dassia Paleokastritsa Paleokastritsa е еден од најпопуларните места на островот Крф, шест мали заливи со неверојатно бистри води заглавени во брегот од ридови и гребени прошарани со маслинови дрвја, кипариси и лимони. Paleokastritsa комбинира панорама на сино-зелената вода со живописни заливите…

Прочитај повеќе Прочитај повеќе