kategori: informacion

varkë me vela ⛵

varkë me vela ⛵

Ishujt e Jonit janë të popullarizuara në mesin e entuziastësh vela për bukurinë e tyre dhe për cilësinë e erërave: kushte ideale për specialistë, vendosjen ideal për ata që kanë filluar: në mes të detit të qartë, Monti, kështjella dhe fshatra të lashta. Të gjitha me delfinët dhe në këtë krah, ndërsa në shfletim.. Kostot janë sot…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Hotels një Corfu

Hotels një Corfu

Offeta e hoteleve në Korfuz është shumë e larmishme. Për të mirë hotele luksoze vizitoni faqen tonë hotele luksoze. Nga condiderare studiot apo vila në qoftë se ju doni të gatuaj. Harta e mëposhtme do t'ju ndihmojë në zgjedhjen tuaj. Nëse preferoni qëndrimit tuaj në qytetin zgjedhur qytetit të Korfuzit. Për plazhet shihni faqen tonë të plazheve të Booking.com…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Villas

Villas

Për ata që duan të pushojnë në rehati totale. Gjithashtu në dispozicion me pishinë. Shumë vila ofrojnë pastrimin fletët etj ndryshuar. Ju do të keni mundësi’ për të përdorur kuzhinë e cila vjen e pajisur me enë kuzhine gatim. Disa kanë një Barbecue, ideal për barbecues verore. Me familjen tuaj, miqtë dhe të dashurit mund të kaloni pushimet si…

Lexo më shumë Lexo më shumë

hotele luksoze

hotele luksoze

rehati totale. vendet më të mira. Shërbimi më i mirë. Këtu është më e mira 8 Hotele Korfuzi ka për të ofruar. na pyesin në lidhje me shërbimet VIP në Korfuz. Paralajmërim Gjithmonë kontrolloni në vendndodhjen e Hartës Hotel

Studios një Corfu

Studios një Corfu

Studiot në Korfuz si në pjesën tjetër të Greqisë janë forma më e njohur e akomodimit për pushimet verore. Ato mund të jenë të thjeshta dhe të lira apo të mirë përfunduar dhe me të gjitha comforts. Ato ofrojnë një aneks kuzhine duke e lejuar ju për të përgatitur ushqim tuaj. Disa studiot janë të vendosura në Residence (fshati turistik) me shërbime të tilla si…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Plazhet më të mira të Korfuzit

Plazhet më të mira të Korfuzit

Plazhet më të mira të Korfuzit janë; beach Agios Gordios Kontogialos Myrtiotissa Glyfada Barbati Dassia Paleokastritsa Paleokastritsa është një nga njollat ​​më të njohura në ishullin e Korfuzit, gjashtë gjiret e vogla me ujërat e qartë incerdibilmente mbërthyer në një vijë bregdetare prej kodrave dhe promontories e pasur me pemë ulliri, cypresses dhe limon. Paleokastritsa kombinon panoramën e ujit blu-gjelbër me limane piktoreske…

Lexo më shumë Lexo më shumë