kategori: Informacioni Korfuzit (Kerkyra)

Gjithcka mbi Korfuzin

🚗noleggi Auto xhip 🚐 anije 🚣 Scooters🛵Bikes🚴

🚗noleggi Auto xhip 🚐 anije 🚣 Scooters🛵Bikes🚴

Ju do të gjeni në Korfuz barkë motor makinë me qira për të eksploruar Korfuzit është e rekomandueshme që një automjet është një skuter ose një makinë. Ka shumë operatorë rreth ishullit, por gjatë periudhave të rritjes së fluksit mund të ketë probleme të gjetur diçka. Për çmimet më të mirë sidomos në aeroport ose port ajo është e rekomanduar…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Dhoma Corfu Kerkyra (dhoma)

Dhoma Corfu Kerkyra (dhoma)

Mënyra më e mirë për të gjetur dhoma tuaja në Korfuz janë duke përdorur hartën. Nëse ju ende nuk e di ishull lexuar faqet e faqen tonë në mënyrë që të zgjedhin zonën e përsosur. Booking.com

varkë me vela ⛵

varkë me vela ⛵

Ishujt e Jonit janë të popullarizuara në mesin e entuziastësh vela për bukurinë e tyre dhe për cilësinë e erërave: kushte ideale për specialistë, vendosjen ideal për ata që kanë filluar: në mes të detit të qartë, Monti, kështjella dhe fshatra të lashta. Të gjitha me delfinët dhe në këtë krah, ndërsa në shfletim.. Kostot janë sot…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Hotels një Corfu

Hotels një Corfu

Offeta e hoteleve në Korfuz është shumë e larmishme. Për të mirë hotele luksoze vizitoni faqen tonë hotele luksoze. Nga condiderare studiot apo vila në qoftë se ju doni të gatuaj. Harta e mëposhtme do t'ju ndihmojë në zgjedhjen tuaj. Nëse preferoni qëndrimit tuaj në qytetin zgjedhur qytetit të Korfuzit. Për plazhet shihni faqen tonë të plazheve të Booking.com…

Lexo më shumë Lexo më shumë

hotele luksoze

hotele luksoze

rehati totale. vendet më të mira. Shërbimi më i mirë. Këtu është më e mira 8 Hotele Korfuzi ka për të ofruar. na pyesin në lidhje me shërbimet VIP në Korfuz. Paralajmërim Gjithmonë kontrolloni në vendndodhjen e Hartës Hotel

Studios një Corfu

Studios një Corfu

Studiot në Korfuz si në pjesën tjetër të Greqisë janë forma më e njohur e akomodimit për pushimet verore. Ato mund të jenë të thjeshta dhe të lira apo të mirë përfunduar dhe me të gjitha comforts. Ato ofrojnë një aneks kuzhine duke e lejuar ju për të përgatitur ushqim tuaj. Disa studiot janë të vendosura në Residence (fshati turistik) me shërbime të tilla si…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Corfu Tags

Corfu Tags

APARTAMENTET VIDEO CORFU DHE VILLA N F FERRA T COR KORFUA P TOR SHTETET E SHITJEVE T COR KORFUIT Cilat artikuj dëshironi të shihni nga sa vijon? Le ta dinë se me një mesazh.   hotel Agios Gordios Corfu Agios Stefanos Corfu në apartamente Korfuzit aeroplan shtrat dhe mëngjes Korfuzit apartamente Corfu shtëpitë Corfu Corfu Cavalieri Hotel Corfu Chandris Corfu Club Med Corfu Corfu Corfu…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Tragete nga Italia në Korfuz

Tragete nga Italia në Korfuz

Nga Italia anijet nisen nga Venecia, Ancona, Bari dhe Brindisi. Kryesisht Korfuzi Destinacioni dhe Igumenicë, si dhe Patra. Për të provuar traget tuaj përdorni panelin poshtë treguar portin më të afërt për ju.